Napomena: Za pregled vezan uz upis i termin razgovora u školi možete se naručiti putem aplikacije Terminko.

Na razgovor u školi uz redovnu dokumentaciju trebate ponijeti i ispunjenu:

Popis ulica upisnog područja OŠ Josipa Račića

Benkovačka, Bernarda Bernardija, Ul. braće Domany, Šime Devčića, Dobrinjska, Drniška, Drniška 2, Dubašnička, Vladimira Filakovca, Franje Fuisa, Gredice, Marijana Haberlea, Hećimovićeva, Horvaćanska cesta od broja 55 do 69 i od broja 34 do 118, Jarunska od broja 1 do kraja i od broja 8 do kraja, Jarunske obale odvojak, Kajakaški prilaz, Kikićeva, Kostrenska, Livanjska, Loparska 1, Loparska 2, Loparska 3, Ljubačka, Zagrebačka avenija od broja 41 do 59 i od broja 42 do 58, Majstora Radonje, Majstora Radovana, Mogorička, Jurja Neidhardta, Omišaljska, Božidara Rašice, Siverička, Srednjaci, Blaža Trogiranina, Vincenta iz Kastva, Mladena Vodičke, Vrbnička, Vrlička, Vurovčica, Zemunička.

Služba za školsku i adolescentnu medicinu

Knežija – Albaharijeva

Andrea Kružić Lulić, dr. med., specijalist školske medicine