preskoči na sadržaj

Osnovna škola Josipa Račića Zagreb

Raspored informacija
INFORMACIJE ZA RODITELJE - RAZREDNA NASTAVA
IME I PREZIME UČITELJA RAZREDNI
ODJEL
A-tjedan B-tjedan
Dragana Rakonca 1.a srijeda
17:00-17:45
srijeda
08:50-09:35
Majda Krčmar Kavić 1.b ponedjeljak
17:00-17:45
srijeda
09:45-10:30
Marija Mamić 1.c ponedjeljak
17:00-17:45
petak
11.30-12:15
Gordana Omejec 1.d četvrtak
08:00-08:45
utorak
17:45-18:15
Sanja Stubičar 2.a srijeda
17:00-17:45
četvrtak
08:00-08:45
Maja Kranjčec 2.b četvrtak
17:00-17:45
utorak
08:00-08:45
Monja Stipić 2.c četvrtak
17:00-17:45
srijeda
08:00-08:45
Martina Klasić 2.d utorak
17:30-18:15
utorak
10:40-11:25
Barica Reil 3.a utorak
17:00-17:45
utorak
08:50-09:35
Katarina Špiljak 3.b utorak
10:40-11:25
utorak
17:00-17:45
Irena Mirković 3.c utorak
08:00-08:45
utorak
17:00-17:45
Zlata Kovač 3.d utorak
09:45-10:30
utorak
17:30-18:15
Maja Kuničić Karninčić 4.a četvrtak
10:40-11:25
ponedjeljak
16:30-17:25
Sanela Mamić 4.b ponedjeljak
17:30-18:15
ponedjeljak
10:40-11:25
Katarina Cvitić 4.c srijeda
16:40-17:25
petak
09:45-10:30
Branka Ladan 4.d utorak
17:30-18:15
ponedjeljak
08:45-09:30
Nikolina Krznarić Čabraja engleski jezik utorak
10:40-11:25
srijeda
16:40-17:25

 

INFORMACIJE ZA RODITELJE - PREDMETNA NASTAVA
IME I PREZIME UČITELJA RAZREDNI
ODJEL
PREDMET A-tjedan
(5. i 7. popodne)
(6. i 8. ujutro)
B-tjedan
(5. i 7. ujutro)
(6. i 8. popodne)
Sanda Petr 5.a engleski jezik petak
19:10-19:55
srijeda
08:50-09:35
Blanka Medak 5.b likovna kultura utorak
18:20-19:05
četvrtak
09:35-10:30
Karolina Kulaš 5.c matematika četvrtak
18:15-19:05
ponedjeljak
09:35-10:30
Marina Ćurić 5.d njemački jezik četvrtak
15:45-16:30
petak
11:30-12:15
Brigita Gajski Stiperski 6.a geografija srijeda
08:50-09:35
utorak
17:30-18:15
Mihaela Piskač Opančar 6.b informatika petak
10:40-11:25
utorak
16:40-17:25
Krešimir Bujan 6.c matematika utorak
11:30-12:15
ponedjeljak
16:40-17:25
Arijana Zakanj Ivasović 6.d hrvatski jezik utorak
08:50-09:35
petak
16:40-17:25
Franjo Gudelj 7.a povijest četvrtak
17:00-17:45
utorak
09:35-10:30
Matea Petrić 7.b glazbena kultura srijeda
16:40-17:25
srijeda
09:45-10:30
Tanja Dmitrović Stipančević 7.c povijest
geografija
četvrtak
16:40-17:25
utorak
10:10-11:25
Tatjana Hotujac-Kralj 8.a tehnička kultura ponedjeljak
18:20-19:05
utorak
09:45-10:30
Perica Oreč 8.b hrvatski jezik petak
10:40-11:25
srijeda
18:20-19:05
Alenka Cipar 8.c priroda
biologija
kemija
utorak
08:50-09:35
utorak
17:30-18:15
Božidar Strmo 8.d tjelesna i
zdravstvena
kultura
četvrtak
18:20-19:05
četvrtak
10:30-11:15
Miljenko Balaban   fizika petak
15:35-16:20
petak
11:30-12:15
Sunčana Bartaković   hrvatski jezik srijeda
19:05-19:50
srijeda
11:30-12:15
Danica Drakšić   vjeronauk srijeda
16:40-17:25
ponedjeljak
12:20-13:05
Matija Hlebar   njemački jezik četvrtak
15:45-16:30
četvrtak
11:30-12.15
Helena Ila Dragičević   vjeronauk srijeda
16:40-17:25
/
Pavica Jurinić Vrsalović   hrvatski jezik ponedjeljak
15:45-16:30
petak
09:45-10:30
Marija Kuštra   priroda
kemija
četvrtak
18:20-19:05
četvrtak
12:20-13:00
Neva Margetić   informatika petak
18:20-19:05
četvrtak
09:35-10:20
s. Branka Perković   vjeronauk petak
14:50-15:35
ponedjeljak
12:20-13:05
Marta Runjić   biologija
priroda
petak
16:40-17:25
petak
10:40-11:25
Ana Škarica   engleski jezik utorak
09:45-10:30
srijeda
15:45-16:30
Ljubica Vlašić   matematika utorak
11:30-12:15
srijeda
15:45-16:30

Tražilica


Napredno pretraživanje
Traži
E-dnevnik

 

Kalendar
« Kolovoz 2020 »
Po Ut Sr Če Pe Su Ne
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31 1 2 3 4 5 6
Prikazani događaji

Arhiva dokumenata
Brojač posjeta
Ispis statistike od 9. 9. 2019.

Ukupno: 22552
CMS za škole logo
Osnovna škola Josipa Račića Zagreb / Srednjaci 30, HR-10000 Zagreb / os-jracica-zg.skole.hr / ured@os-jracica-zg.skole.hr
preskoči na navigaciju