« Travanj 2024 »

UPISI U PRVI RAZRED OSNOVNE ŠKOLE JOSIPA RAČIĆA
Autor: Neva Margetić, 20. 5. 2020.

Roditelji termin dolaska u školu rezerviraju pomoću

web aplikacije Terminko odabravši OŠ Josipa Račića

Poštovani roditelji!

Sukladno epidemiološkoj situaciji i organizacijskim mogućnostima Osnovne škole Josipa Račića provodit će se pregledi djece prije upisa u prvi razred.

Pregledi će se odvijati dinamikom koju dozvoljavaju propisane epidemiološke preporuke (skraćeno vrijeme boravka u školi, prozračivanje i dezinfekcija prostora itd.).
Molimo Vas za suradnju i razumijevanje .

Kako bi skratili vrijeme boravka u školi, sukladno epidemiološkim mjerama zaštite, molimo vas:
Na pregled u školu, u točno zakazan termin; dijete dovodi jedan roditelj
Molimo vas da ne dolazite u slučaju pojave povišene temperature ili respiratornih simptoma (kod Vas ili djeteta).

Upisi u prvi razred održat će se prema sljedećem rasporedu:

Ponedjeljak i srijeda popodne

Utorak, četvrtak i petak ujutro

Roditelji i učenici ulaze na glavni ulaz u školu.

Četvero učenika u dvije prostorije kod dva stručna suradnika-logopedinja i psihologinja

Roditelji učenika će u trećoj prostoriji dobiti sve potrebne informacije od pedagoginje te predati svu potrebnu dokumentaciji

Na odabrani termin dolaska u školu roditelji će dostaviti:

• Upitnik za roditelje (obavezan OIB djeteta)
  • Upisnicu (izborni predmet vjeronauk i/ili informatika od 1.razreda)
  • Elektroničku radnu knjižicu oba roditelja ukoliko je djetetu potreban boravak
  • Medicinsku dokumentaciju djeteta ukoliko je posjeduju

Roditelji će na terminu potpisati ugovor o boravku te izjavu o načinu plaćanja boravka (potreban OIB roditelja)

Ukoliko neki od obrazaca/dokumenta roditelji nisu u mogućnosti isprintati isti će poslati mailom na školu racic.upisi@gmail.com na dan dolaska u školu nakon termina

Za sve ostale informacije informacije možete poslati upit na racic.upisi@gmail.com

OSNOVNA ŠKOLA JOSIPA RAČIĆA UPISUJE U ŠKOLU ISKLJUČIVO UČENIKE SA SVOG UPISNOG PODRUČJA

Ukoliko ste nedavno doselili na naše upisno područje obvezno je isto dokazati potvrdom o prebivalištu/boravištu djeteta